Aero Minor 1947

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 111 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
111
Způsobilost na STK
83,3 %
Ø nájezd (medián)
63 497 km
Dovezeno (100 ks)
90 %

Způsobilé na 30 dnů 12,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 12,5 % bez plné způsobilosti, z 32 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 25,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Aero Minor ročníku 1947 má v ČR 111 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu jich zůstává 34 vozů (30,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 90,1 % (100 vozů).

Ročník 194783,3 %
Model celkem96,5 %
Značka celkem96,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 0.6 Benzín (97,3 %), 0.6 Benzín 20 kW (2,7 %).

Barevně převládá šedá-základní (27,0 %), druhá nejčastější je zelená-základní (14,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 32 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1947 mělo plnou způsobilost 83,3 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy o 13,1 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 83,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 12,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 12,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 63 497 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 59 688 až 83 042 km. To odpovídá asi 804 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Libereckém kraji (45,5 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (90,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
2×
2
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
2×
3
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
1×
Zobrazit další 4 závady
4
Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje.
Jiné vybavení · kód 7.11.2.1
1×
5
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
1×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
1×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
1×

Z registru vozidel

Složení Aera Minoru 1947 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 100 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Liberecký kraj15,6 % · 5 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,5 % · 4 prohlídky
  • Moravskoslezský kraj6,3 % · 2 prohlídky
  • ostatní65,6 % · 21 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá základní27,0 % · 30 vozidel
  • Zelená základní14,4 % · 16 vozidel
  • Červená základní8,1 % · 9 vozidel
  • Nezjištěno8,1 % · 9 vozidel
  • Zel žlutá tmavá8,1 % · 9 vozidel
  • ostatní34,2 % · 38 vozidel

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1947 je mezi ročníky Minoru podprůměrný. Plná způsobilost je o 13,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Aera Minoru

Proklepněte konkrétní Aero Minor 1947

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.