Kód motoru

Motor M5M B4

Kompletní recenze motoru M5M B4: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 151 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA
Palivo
151 kW
Výkon (205 k)
~1 618 cm³
Objem
6 l/100 km
Ø spotřeba
135 g/km
Ø CO₂
225 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 545 kg· Produkce 2015-2018· Ø stáří provozovaných vozidel 9,3 roku (medián 9 let)· Pořadí popularity #2301· Pořadí spolehlivosti #834 z 2 382
Evidováno
551
V provozu
443
Způsobilost na STK
95,6 %
STK kontrol
2 386

Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 2 386 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,0 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

M5M B4 je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 551 vozidel s tímto kódem - pouze u značky Renault.

Jedná se o benzinový čtyřválec o objemu 1 618 cm³ a výkonu 151 kW (205 HP). Vyráběl se v letech 2015–2018.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let94,4 %251 kontrol
Stáří 4–7 let97,1 %1 865 kontrol
Stáří 8–12 let95,5 %1 015 kontrol
Stáří 13+ let3 kontroly · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km97,1 %1 753 kontrol
100 000–200 000 km95,5 %1 211 kontrol
200 000–300 000 km96,0 %125 kontrol
Nad 300 000 km23 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 2 386 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 95,5 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav47× (34,6 %)
Identifikace vozidla33× (24,3 %)
Brzdové zařízení14× (10,3 %)
Výhledy12× (8,8 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11× (8,1 %)

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor M5M B4

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
7×
B
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.6.1
4×

Vozidla s motorem M5M B4

Značka a modelPočet
Renault Megane266
Renault Talisman173
Renault Espace111

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru M5M B4 podle modelu.

Značka a modelSTK
Renault Megane96,5 %
Renault Talisman95,3 %
Renault Espace94,2 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód M5M B4 nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Renault Megane (2016–2018): 266 kusů
  • Renault Talisman (2016–2019): 173 kusů
  • Renault Espace (2015–2017): 111 kusů

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 142 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2016 (52 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 409 vozidel s tímto motorem.

2016
1992 (1)2019 (2)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Hlavní město Praha103 vozidel
Jihomoravský kraj88 vozidel
Středočeský kraj71 vozidel
Moravskoslezský kraj35 vozidel
Ústecký kraj33 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem M5M B4 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod61 127 km
  • medián95 517 km
  • čtvrtina prohlídek nad133 770 km

Z 2 655 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
20165221,2 %
20175028,0 %
20182512,0 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem M5M B4

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.