Suzuki SX4 S-Cross 2026

Evidováno
274
Způsobilost na STK
99,0 %
Ø nájezd (medián)
1 477 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 1,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti, z 297 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 571 496 Kčmedián 593 603 Kčdo 624 985 Kč

Ročník 2026 Suzuki SX4 S-Cross má v českých registrech 274 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu zůstává 274 vozů (100,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 0 vozů (0,0 %).

Ročník 202699,0 %
Model celkem98,8 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 81 kW (100,0 %).

Nejčastější barva je šedá (33,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 297 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2026 mělo plnou způsobilost 99,0 %. Model jako celek dosahuje 98,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 99,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je 1 476 km, běžně v rozmezí 819 až 2 706 km.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (37,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Ústecký kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
4×
2
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×

Motorizace ročníku 2026

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 81 kW27499,0 %584 909 Kč

Cenový odhad

571 496
od Kč
593 603
medián Kč
624 985
do Kč

Při nájezdu do 1 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km542 000 Kč
50 000 km493 000 Kč
75 000 km447 000 Kč
100 000 km406 000 Kč
125 000 km337 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Suzuki SX4 S-Cross ročníku 2026 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 593 603 Kč (při mediánovém nájezdu 4 km). Běžné rozpětí je od 571 496 do 624 985 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 632 848 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 530 839 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 542 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 337 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Suzuki SX4 S-Cross 2026 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj2,0 % · 6 prohlídek
  • Jihomoravský kraj1,7 % · 5 prohlídek
  • Ústecký kraj1,7 % · 5 prohlídek
  • ostatní94,6 % · 281 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá33,9 % · 93 vozidel
  • Červená25,9 % · 71 vozidel
  • Hnědá17,5 % · 48 vozidel
  • Bílá10,9 % · 30 vozidel
  • Modrá9,9 % · 27 vozidel
  • ostatní1,8 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
35,2 %
evidováno u 437 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 4 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 239 vozů Suzuki SX4 S-Cross 2026 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
21,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,4 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
100,0 %
vyvezeno 0,1 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Suzuki SX4 S-Cross

Proklepněte konkrétní Suzuki SX4 S-Cross 2026

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.