Mitsubishi Eclipse Cross 2022

Evidováno
61
Způsobilost na STK
97,2 %
Ø nájezd (medián)
41 495 km
Dovezeno (37 ks)
61 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 149 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 499 099 Kčmedián 531 833 Kčdo 569 000 Kč

Pro Mitsubishi Eclipse Cross ročníku 2022 eviduje registr 61 vozů. Aktivně jezdí 59 vozů (96,7 %), dovoz tvoří 60,7 % ročníku (37 vozů).

Ročník 202297,2 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Eclipse Crossu 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Benzín 72 kW (100,0 %).

Barevně převládá bílá (27,9 %), druhá nejčastější je červená (23,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 149 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (95,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 41 495 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 29 571 až 63 668 km. To odpovídá asi 10 374 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (36,6 %), pak následují Královéhradecký kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (60,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
2
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
2×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.2.2
1×
5
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.6.1
1×
6
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
7
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.6.1
1×
8
Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled.
Výhledy · kód 3.1.1.1
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
2.4 Benzín 72 kW6197,2 %532 000 Kč

Cenový odhad

499 099
od Kč
531 833
medián Kč
569 000
do Kč

Při nájezdu kolem 63 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km603 000 Kč
50 000 km559 000 Kč
75 000 km523 000 Kč
100 000 km510 000 Kč
125 000 km507 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mitsubishi Eclipse Crossu ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 531 833 Kč (při mediánovém nájezdu 62 525 km). Běžné rozpětí je od 499 099 do 569 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 639 329 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 468 927 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 603 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 507 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Eclipse Crossu 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo89,2 % · 33 vozidel
  • Francie2,7 % · 1 vozidlo
  • Itálie2,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena5,4 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Královéhradecký kraj17,4 % · 26 prohlídek
  • Ústecký kraj17,4 % · 26 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,8 % · 19 prohlídek
  • ostatní52,3 % · 78 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá27,9 % · 17 vozidel
  • Červená23,0 % · 14 vozidel
  • Černá14,8 % · 9 vozidel
  • Šedá14,8 % · 9 vozidel
  • Hnědá11,5 % · 7 vozidel
  • ostatní8,2 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,4 %
evidováno u 82 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 86,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Jiné ročníky Mitsubishi Eclipse Crossu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Eclipse Cross 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.