Fiat Barchetta 1999
Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 1 014 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1999 Fiatu Barchetty má v českých registrech 118 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu zůstává 91 vozů (77,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 116 vozů (98,3 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín 96 kW (100,0 %).
Barevně převládá černá-metal (15,3 %), druhá nejčastější je červená-základní (11,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 014 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 92,5 %. Model jako celek dosahuje 91,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 116 784 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 90 064 až 145 212 km. To odpovídá asi 4 325 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,3 %), pak následují Jihomoravský kraj a Královéhradecký kraj.
Vysoký podíl dovozů (98,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 492 | 35,9 % |
| Brzdové zařízení | 380 | 27,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 233 | 17,0 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 178 | 13,0 % |
| Řízení | 87 | 6,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1999
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.7 Benzín 96 kW | 118 | 92,7 % | 157 500 Kč |
Z registru vozidel
Složení Fiatu Barchetty 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo34,5 % · 40 vozidel
- Itálie2,6 % · 3 vozidla
- Německo (NDR)2,6 % · 3 vozidla
- Polsko0,9 % · 1 vozidlo
- Velká Británie0,9 % · 1 vozidlo
- země neurčena58,6 % · 68 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj15,5 % · 157 prohlídek
- Jihomoravský kraj12,2 % · 124 prohlídek
- Královéhradecký kraj8,9 % · 90 prohlídek
- ostatní63,4 % · 643 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá metalíza15,3 % · 18 vozidel
- Červená základní11,9 % · 14 vozidel
- Černá11,0 % · 13 vozidel
- Modrá metalíza10,2 % · 12 vozidel
- Šedá metalíza8,5 % · 10 vozidel
- ostatní43,2 % · 51 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 29,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Fiat Barchettu 1999
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.