Kód motoru

Motor SR 20 DE KAT

Kompletní recenze motoru SR 20 DE KAT: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 92 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA 95 B
Palivo
92 kW
Výkon (125 k)
~1 998 cm³
Objem
8,5 l/100 km
Ø spotřeba
207 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 220 kg· Produkce 1990-1996· Ø stáří provozovaných vozidel 33,8 roku (medián 34 let)· Pořadí popularity #2871
Evidováno
340
V provozu
61
Způsobilost na STK
94,0 %
STK kontrol
724

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 724 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 29,0 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

SR 20 DE KAT je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 340 vozidel s tímto kódem - pouze u značky Nissan.

Jedná se o benzinový čtyřválec o objemu 1 998 cm³ a výkonu 92 kW (125 HP). Vyráběl se v letech 1990–1996.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let1 kontrola · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let8 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let34 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 13+ let86,7 %399 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km52 kontrol · na podíl je to málo
100 000–200 000 km88,3 %256 kontrol
200 000–300 000 km85,1 %175 kontrol
Nad 300 000 km8 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 724 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 94,0 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav10× (27,0 %)
Brzdové zařízení8× (21,6 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení7× (18,9 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku5× (13,5 %)
Obtěžování okolí4× (10,8 %)

Nejčastější závady STK pro motor SR 20 DE KAT

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2
2×
B
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
2×
B
Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.
Obtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1
2×
B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
B
Zjevné povrchové znečištění brzdových destiček nebo brzdového obložení (olejem, tukem apod.) - zjevně snížený brzdný účinek kola.
Brzdové zařízení · kód 1.1.13.2.1
1×

Vozidla s motorem SR 20 DE KAT

Značka a modelPočet
Nissan Primera 2.0153
Nissan Primera 2.0 GT88
Nissan 100 Nx50
Nissan Serena27
Nissan Primera13
Nissan Nissan 100 Nx2
Nissan Serena 2.02
Nissan Sunny2
Nissan Serena 2.0 Sgx1
Nissan Sunny 2.0 GTI1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru SR 20 DE KAT podle modelu.

Značka a modelSTK
Nissan Primera 2.096,7 %
Nissan Primera 2.0 GT94,9 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód SR 20 DE KAT nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Nissan Primera 2.0 (1990–1997): 153 kusů
  • Nissan Primera 2.0 GT (1990–1997): 88 kusů
  • Nissan 100 NX (1990–1995): 50 kusů
  • Nissan Serena (1992–1997): 27 kusů
  • Nissan Primera (1990–1995): 13 kusů

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 337 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 1991 (82 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 3 vozidel s tímto motorem.

1991
1990 (23)1997 (4)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Jihomoravský kraj29 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem SR 20 DE KAT podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod114 677 km
  • medián155 864 km
  • čtvrtina prohlídek nad211 458 km

Z 24 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
19902343,5 %
19918251,2 %
19924755,3 %
19933759,5 %
19946328,6 %
19956933,3 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem SR 20 DE KAT

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.