Renault R25 1991

Evidováno
180
Způsobilost na STK
93,9 %
Ø nájezd (medián)
204 347 km
Dovezeno (121 ks)
67 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 300 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 34,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Renault R25 ročníku 1991 eviduje registr 180 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 30 vozů (16,7 %), dovoz tvoří 67,2 % ročníku (121 vozů).

Ročník 199193,9 %
Model celkem95,6 %
Značka celkem92,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Benzín (34,4 %), 2.0 Benzín (27,2 %), 2.8 Benzín (25,0 %).

Barevně převládá šedá-metal (25,0 %), druhá nejčastější je bílá (12,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 300 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1991 mělo plnou způsobilost 93,9 %. Model jako celek dosahuje 95,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,7 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1990 (95,5 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 204 347 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 167 271 až 237 000 km. To odpovídá asi 5 838 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (37,5 %), pak následují Středočeský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (67,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
12×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
7×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
7×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
7×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
6×
6
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
5×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
5×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
4×

Z registru vozidel

Složení Renaultu R25 1991 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 121 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha5,0 % · 15 prohlídek
  • Středočeský kraj4,7 % · 14 prohlídek
  • Ústecký kraj3,7 % · 11 prohlídek
  • ostatní86,7 % · 260 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza25,0 % · 45 vozidel
  • Bílá12,8 % · 23 vozidel
  • Červená metalíza11,1 % · 20 vozidel
  • Zelená metalíza9,4 % · 17 vozidel
  • Černá6,1 % · 11 vozidel
  • ostatní35,6 % · 64 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
54,3 %
evidováno u 102 vozů
Tažné zařízení
29,3 %
evidováno u 55 vozů
ABS
19,1 %
evidováno u 36 vozů
Pohon na plyn
6,4 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1991 je mezi ročníky R25 podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Renaultu R25

Proklepněte konkrétní Renault R25 1991

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.