Maserati Granturismo

Evidováno
152
V provozu
75
Způsobilost na STK
97,2 %
Ø stáří
16 let

Způsobilé na 30 dnů 2,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 1 032 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Modelu Maserati Granturisma v ČR je evidováno 152 vozů - v provozu jich zůstává 75 vozů (49,3 %). Model je v datech zaznamenán od ročníku 2007 do 2011, tedy napříč 5 lety výroby. Nejvíce registrací spadá na rok 2008 (51 vozů).

Způsobilost Granturisma na STK podle ročníku

Křivka stárnutí: jak se mění způsobilost na STK u jednotlivých ročníků Granturisma.

80 %85 %90 %95 %100 %200820102008: 97,0 % z 328 prohlídek2009: 95,5 % z 213 prohlídek2010: 97,3 % z 201 prohlídek

Z 742 STK prohlídek za roky 2008–2010.

Spolehlivost napříč ročníky

Napříč ročníky se plná způsobilost pohybuje od 95,5 % po 97,3 %. Celkový vážený průměr modelu je 97,2 %. Nižší způsobilost u starších ročníků ale neznamená horší model. Po dvaceti a více letech provozu nastupuje koroze, opotřebení podvozku a elektroniky, a to se na STK projevuje bez ohledu na původní kvalitu.

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).

Ročníky Granturisma

RočníkVozidelSTKNájezd~cena
20085197,0 %57 tis. km1 097 000 Kč

Ceny platí pro nájezd obvyklý u daného ročníku; cenu podle nájezdu najdete na stránce ročníku.

Motorizace v praxi

V registrech jsou u Granturisma nejčastější motorizace: benzín 323 kW (52,5 %), benzín 298 kW (37,6 %), benzín 331 kW (5,0 %). Složení motorů je dominantně benzínové. Diesely tvoří 0,0 % všech vozů modelu.

Cenové rozpětí podle ročníku
1 097 000 Kč· medián 1 489 150 Kč
Ocenit konkrétní kus →

Cena ojetých kusů

Mediánové ceny ojetých Maserati Granturisma sahají od 1 049 000 Kč u nejstarších ročníků až po 5 114 500 Kč u nejnovějších. Napříč celou nabídkou je medián 1 489 150 Kč.

Co u tohoto modelu eviduje registr

ABS
45,3 %
evidováno u 150 vozů
Katalyzátor
8,8 %
evidováno u 29 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů tohoto modelu, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 44,7 % vozů tohoto modelu; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 39,9 %EURO 6 · 33,1 %EURO 4 · 27,0 %

Z registru vozidel

Složení Maserati Granturisma podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo46,3 % · 25 vozidel
  • Itálie13,0 % · 7 vozidel
  • Slovensko9,3 % · 5 vozidel
  • Spojené Státy Americké5,6 % · 3 vozidla
  • Japonsko3,7 % · 2 vozidla
  • ostatní země16,7 % · 9 vozidel
  • země neurčena5,6 % · 3 vozidla

Provoz a původ

Průměrné Granturismo v registru má 16,0 roku. Dovezených kusů je 54 (35,5 %), což je znatelně nad průměrem trhu.

Proklepněte konkrétní Maserati Granturismo

Získejte historii najetých kilometrů, STK záznamy a počet majitelů z oficiálních registrů.