Datsun Cherry 1981
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 112 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 2,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,1 % bez plné způsobilosti, z 47 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 29,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 1981 eviduje registr Datsunu Cherry 112 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. V provozu jich zůstává 24 vozů (21,4 %); ze zahraničí dovezeno 102 vozů (91,1 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (58,9 %), 1.4 Benzín (33,0 %), 1.0 Benzín (2,7 %).
Barevně převládá červená-základní (19,6 %), druhá nejčastější je modrá-metal (12,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 47 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1981 mělo plnou způsobilost 97,0 %. Model jako celek dosahuje 95,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,1 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 3,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1980 (100,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Nejčastěji se tento model objevuje v Královéhradeckém kraji.
Vysoký podíl dovozů (91,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Datsunu Cherry 1981 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 102 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Královéhradecký kraj8,5 % · 4 prohlídky
- ostatní91,5 % · 43 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená základní19,6 % · 22 vozidel
- Modrá metalíza12,5 % · 14 vozidel
- Modrá základní10,7 % · 12 vozidel
- Červená tmavá8,0 % · 9 vozidel
- Červená metalíza6,3 % · 7 vozidel
- ostatní42,9 % · 48 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1981 patří u Cherry k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Datsun Cherry 1981
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.