Cadillac

modely a spolehlivost v ČR

V evidenci od ročníku 1925 po ročník 2026.

Evidováno
1 397
V provozu
992
Způsobilost na STK
90,7 %
Ø stáří
19,4 roku

Způsobilé na 30 dnů 8,1 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti, z 4 865 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Značka Cadillac má na českých silnicích stabilní zastoupení. Registr eviduje 1 397 vozidel, aktivně jezdí 992 vozů (71,0 %). Podle počtu vozidel je 57. mezi 161 značkami, které tu sledujeme.

Způsobilost Cadillacu na STK podle ročníku

Jak si vozy Cadillacu vedou na technické prohlídce podle stáří.

80 %85 %90 %95 %100 %200620082006: 91,3 % z 1 336 prohlídek2007: 90,3 % z 609 prohlídek2008: 91,4 % z 618 prohlídek

Z 2 563 STK prohlídek za roky 2006–2008.

Spolehlivost v praxi

Slabší stránkou Cadillacu je STK: plnou způsobilost získává jen 90,7 % z 4 865 prohlídek.

Plnou způsobilost mělo 90,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti).

Registrace Cadillacu v čase

První registrace v ČR od roku 1990 podle paliva, včetně dovezených ojetin. Starší než rok 1990 neuvádíme, evidence za ně není srovnatelná. Nejnovější rok nemusí být úplný.

2022–2026
BenzínNaftaElektroHybridLPG / CNG
Počet vozidel0204060802022 · Benzín: 802022 · Nafta: 42022 · Elektro: 02022 · Hybrid: 12022 · LPG / CNG: 720222023 · Benzín: 712023 · Nafta: 22023 · Elektro: 02023 · Hybrid: 02023 · LPG / CNG: 1120232024 · Benzín: 742024 · Nafta: 22024 · Elektro: 02024 · Hybrid: 02024 · LPG / CNG: 620242025 · Benzín: 632025 · Nafta: 02025 · Elektro: 02025 · Hybrid: 02025 · LPG / CNG: 520252026 · Benzín: 482026 · Nafta: 12026 · Elektro: 12026 · Hybrid: 12026 · LPG / CNG: 62026

Další roky zobrazíte pomocí tlačítek nad grafem.

Přesné počty podle roku a paliva
2022Benzín80Nafta4Elektro0Hybrid1LPG / CNG7Celkem92
2023Benzín71Nafta2Elektro0Hybrid0LPG / CNG11Celkem84
2024Benzín74Nafta2Elektro0Hybrid0LPG / CNG6Celkem82
2025Benzín63Nafta0Elektro0Hybrid0LPG / CNG5Celkem68
2026Benzín48Nafta1Elektro1Hybrid1LPG / CNG6Celkem57

Kde procházejí technickou

Hlavní město Praha · 26,6 %Středočeský kraj · 22,4 %Jihomoravský kraj · 8,7 %Moravskoslezský kraj · 8,5 %Ústecký kraj · 5,1 %Jihočeský kraj · 3,9 %Plzeňský kraj · 3,8 %Olomoucký kraj · 3,8 %

Nejčastější barvy

Černá · 36,4 %Bílá · 16,8 %Šedá · 13,0 %Modrá · 5,7 %Šedá-metal · 5,6 %Modrá-metal · 5,5 %Červená · 3,3 %Černá-metal · 1,6 %

Složení podle druhu vozidla: 1 397 osobních aut (94,6 %) · 78 dodávek (5,3 %) · 1 autobus (0,1 %) · 1 jiné vozidlo (0,1 %) (čísla nahoře platí pro osobní auta)

Z registru vozidel

Složení vozů Cadillacu podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo32,4 % · 299 vozidel
  • Spojené Státy Americké11,7 % · 108 vozidel
  • Švýcarsko4,4 % · 41 vozidel
  • Nizozemsko3,2 % · 30 vozidel
  • Rakousko3,2 % · 30 vozidel
  • ostatní země19,3 % · 178 vozidel
  • země neurčena25,8 % · 238 vozidel

Stáří vozů a podíl dovozů

Průměrné stáří vozů značky Cadillacu v registru je 19,4 roku. Dovezené kusy tvoří 66,1 % všech vozidel - jde o výrazně dovozově orientovanou značku.

Nejvíce dovezených vozů Cadillacu pochází z Německa (299 vozů) a ze Spojené Státy Americké (108 vozů).

Proklepněte konkrétní Cadillac podle VIN

Získejte historii najetých kilometrů, záznamy STK kontrol a počet majitelů z oficiálních registrů.