Kód motoru

Motor N20B20A

Kompletní recenze motoru N20B20A: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 180 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA
Palivo
180 kW
Výkon (245 k)
~1 997 cm³
Objem
6,8 l/100 km
Ø spotřeba
156 g/km
Ø CO₂
231 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 733 kg· Produkce 2011-2017· Ø stáří provozovaných vozidel 12,1 roku (medián 12 let)· Pořadí popularity #1388· Pořadí spolehlivosti #599 z 2 382
Evidováno
1 213
V provozu
838
Způsobilost na STK
96,6 %
STK kontrol
5 882

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 5 882 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

N20B20A je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 1 213 vozidel s tímto kódem - pouze u značky BMW.

Jedná se o benzinový čtyřválec o objemu 1 997 cm³ a výkonu 180 kW (244 HP). Vyráběl se v letech 2011–2017.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let98,0 %548 kontrol
Stáří 4–7 let96,9 %2 551 kontrol
Stáří 8–12 let96,9 %3 620 kontrol
Stáří 13+ let95,7 %492 kontrol

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km97,7 %3 713 kontrol
100 000–200 000 km96,4 %2 821 kontrol
200 000–300 000 km94,6 %591 kontrol
Nad 300 000 km49 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 5 882 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 96,6 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK je nadprůměrná.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení149× (39,0 %)
Identifikace vozidla53× (13,9 %)
Výhledy50× (13,1 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav48× (12,6 %)
Obtěžování okolí39× (10,2 %)

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor N20B20A

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
14×
B
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
13×
B
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
11×

Vozidla s motorem N20B20A

Značka a modelPočet
BMW X3 xDrive20i105
BMW 428i xDrive95
BMW 328i xDrive71
BMW X3 xDrive28i69
BMW X5 xDrive40e Iperformance63
BMW 428i62
BMW X4 xDrive20i54
BMW 328i52
BMW Z4 sDrive20i47
BMW X5 xDrive40e46
BMW 328 I45
BMW Z4 sDrive 20i45
BMW X1 xDrive 20i40
BMW X1 xDrive20i28
BMW X3 xDrive 20i27

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru N20B20A podle modelu.

Značka a modelSTK
BMW 428i Xdrive97,4 %
BMW 328i Xdrive95,2 %
BMW X3 Xdrive20i98,8 %
BMW 328 I93,6 %
BMW 428i98,3 %
BMW Z4 Sdrive 20i97,9 %
BMW Z4 Sdrive20i99,3 %
BMW 328i94,2 %
BMW X1 Xdrive 20i97,4 %
BMW X3 Xdrive28i96,5 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód N20B20A nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • BMW X3 Xdrive20i (2013–2017): 105 kusů
  • BMW 428i Xdrive (2013–2018): 95 kusů
  • BMW 328i Xdrive (2012–2016): 71 kusů
  • BMW X3 Xdrive28i (2014–2017): 69 kusů
  • BMW X5 Xdrive40e Iperformance (2016–2018): 63 kusů

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 323 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2012 (90 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 890 vozidel s tímto motorem.

2012
2011 (25)2018 (6)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Hlavní město Praha282 vozidel
Středočeský kraj127 vozidel
Moravskoslezský kraj97 vozidel
Jihomoravský kraj88 vozidel
Ústecký kraj71 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem N20B20A podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod55 607 km
  • medián94 517 km
  • čtvrtina prohlídek nad145 020 km

Z 7 216 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
20112532,0 %
20129035,6 %
20135147,1 %
20145743,9 %
20153638,9 %
20164429,5 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem N20B20A

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.