Kód motoru

Motor M9T B7

Kompletní recenze motoru M9T B7: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 120 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

NM
Palivo
120 kW
Výkon (163 k)
~2 299 cm³
Objem
7,1 l/100 km
Ø spotřeba
187 g/km
Ø CO₂
157 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Nákladní N1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 2 247 kg· Produkce 2014-2017· Ø stáří provozovaných vozidel 10,2 roku (medián 10 let)· Pořadí popularity #1580· Pořadí spolehlivosti #1324 z 2 382
Evidováno
999
V provozu
737
Způsobilost na STK
94,0 %
STK kontrol
4 459

Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 4 459 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

M9T B7 je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 999 vozidel s tímto kódem - napříč 3 značkami (Nissan, Opel, Renault).

Jedná se o dieselový čtyřválec o objemu 2 299 cm³ a výkonu 120 kW (163 HP). Vyráběl se v letech 2014–2017.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let92,8 %428 kontrol
Stáří 4–7 let95,4 %3 182 kontrol
Stáří 8–12 let96,0 %2 329 kontrol

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km96,0 %716 kontrol
100 000–200 000 km95,7 %1 548 kontrol
200 000–300 000 km96,4 %1 362 kontrol
Nad 300 000 km94,4 %2 267 kontrol

Spolehlivost na STK

Z celkem 4 459 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 94,0 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení210× (33,5 %)
Brzdové zařízení98× (15,6 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav86× (13,7 %)
Identifikace vozidla75× (12,0 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku56× (8,9 %)

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

6,0 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P038062×P02027×P02017×P02036×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor M9T B7

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
22×
B
Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.2.1
13×

Vozidla s motorem M9T B7

Značka a modelPočet
Renault Master760
Opel Movano224
Nissan Nv4006
Renault Theault Proteo3
Opel Eurobox-O-Xxl1
Opel Movano/la051
Renault Master 6x21
Renault Master Izotermický1
Renault Master T35 Dci 1651
Renault Master/motowektor1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru M9T B7 podle modelu.

Značka a modelSTK
Renault Master93,6 %
Opel Movano95,5 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód M9T B7 nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Renault Master (2014–2022): 760 kusů
  • Opel Movano (2014–2017): 224 kusů
  • Nissan Nv400 (2014–2016): 6 kusů
  • Renault Theault Proteo: 3 kusy
  • Opel Eurobox-O-Xxl (2017): 1 kus

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 216 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2016 (145 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 783 vozidel s tímto motorem.

2016
2014 (12)2022 (1)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Jihomoravský kraj176 vozidel
Středočeský kraj124 vozidel
Královéhradecký kraj93 vozidel
Moravskoslezský kraj86 vozidel
Zlínský kraj61 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem M9T B7 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod156 404 km
  • medián251 658 km
  • čtvrtina prohlídek nad399 853 km

Z 5 320 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
20154367,4 %
201614535,2 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem M9T B7

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.