Kód motoru

Motor F8NC722

Kompletní recenze motoru F8NC722: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 54 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA 96
Palivo
54 kW
Výkon (73 k)
~1 721 cm³
Objem
7,6 l/100 km
Ø spotřeba
172 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 015 kg· Produkce 1990-1994· Ø stáří provozovaných vozidel 35,9 roku (medián 36 let)· Pořadí popularity #1690· Pořadí spolehlivosti #1028 z 2 382
Evidováno
894
V provozu
90
Způsobilost na STK
94,9 %
STK kontrol
2 085

Způsobilé na 30 dnů 2,1 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti, z 2 085 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 31,9 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

F8NC722 je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 894 vozidel s tímto kódem - pouze u značky Renault.

Jedná se o benzinový čtyřválec o objemu 1 721 cm³ a výkonu 54 kW (73 HP). Vyráběl se v letech 1990–1994.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let4 kontroly · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let6 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let80,0 %250 kontrol
Stáří 13+ let88,7 %861 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km34 kontrol · na podíl je to málo
100 000–200 000 km87,1 %875 kontrol
200 000–300 000 km84,7 %313 kontrol
Nad 300 000 km17 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 2 085 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 94,9 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Brzdové zařízení4× (40,0 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2× (20,0 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení2× (20,0 %)
Jiné vybavení1× (10,0 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku1× (10,0 %)

Nejčastější závady STK pro motor F8NC722

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2
1×

Vozidla s motorem F8NC722

Značka a modelPočet
Renault 19746
Renault 21118
Renault 19 Gts5
Renault 19 1.8 Gts4
Renault 21 Nevada3
Renault Renault 192
Renault 21 Gts1
Renault Gts1
Renault Nevada1
Renault Nevada 211
Renault Nevada K481

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru F8NC722 podle modelu.

Značka a modelSTK
Renault 1995,2 %
Renault 2195,1 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód F8NC722 nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Renault 19 (1990–1995): 746 kusů
  • Renault 21 (1990–1998): 118 kusů
  • Renault 19 Gts (1990–1991): 5 kusů
  • Renault 19 1.8 Gts (1990–1992): 4 kusy
  • Renault 21 Nevada (1991–1994): 3 kusy

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 889 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 1991 (407 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 5 vozidel s tímto motorem.

1991
1990 (295)1998 (1)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj71 vozidel
Ústecký kraj69 vozidel
Jihočeský kraj56 vozidel
Jihomoravský kraj44 vozidel
Pardubický kraj38 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem F8NC722 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod153 521 km
  • medián173 945 km
  • čtvrtina prohlídek nad210 316 km

Z 44 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
199029552,9 %
199140753,8 %
199213748,9 %
19932365,2 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem F8NC722

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.