Kód motoru

Motor A11A10A

Kompletní recenze motoru A11A10A: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 121 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA
Palivo
121 kW
Výkon (165 k)
~999 cm³
Objem
6,2 l/100 km
Ø spotřeba
144 g/km
Ø CO₂
255 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Motocykl L3e-A3· Emisní norma Euro 5· Produkce 2020-2024· Ø stáří provozovaných vozidel 4,1 roku (medián 4 roky)· Pořadí popularity #2751
Evidováno
372
V provozu
353
Způsobilost na STK
99,3 %
STK kontrol
687

Způsobilé na 30 dnů 0,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,7 % bez plné způsobilosti, z 687 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,9 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

A11A10A je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 372 vozidel s tímto kódem - pouze u značky BMW.

Jedná se o benzinový tříválec o objemu 999 cm³ a výkonu 121 kW (164 HP). Vyráběl se v letech 2020–2024.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let98,9 %262 kontrol
Stáří 4–7 let98 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km98,5 %336 kontrol
100 000–200 000 km1 kontrola · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 687 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 99,2 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK je nadprůměrná.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Identifikace vozidla4× (80,0 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku1× (20,0 %)

Nejčastější závady STK pro motor A11A10A

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost).
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.4.1
1×

Vozidla s motorem A11A10A

Značka a modelPočet
BMW S 1000 Xr245
BMW S 1000 R126
BMW S 1000 Rl1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru A11A10A podle modelu.

Značka a modelSTK
BMW S 1000 XR99,3 %
BMW S 1000 R99,1 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód A11A10A nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • BMW S 1000 XR (2020–2024): 245 kusů
  • BMW S 1000 R (2021–2024): 126 kusů
  • BMW S 1000 RL (2021): 1 kus

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 129 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2021 (41 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 243 vozidel s tímto motorem.

2021
2020 (18)2024 (15)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Hlavní město Praha41 vozidel
Jihomoravský kraj31 vozidel
Středočeský kraj28 vozidel
Jihočeský kraj23 vozidel
Moravskoslezský kraj22 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem A11A10A podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod6 056 km
  • medián8 873 km
  • čtvrtina prohlídek nad17 173 km

Z 346 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
20214134,1 %
20223339,4 %
20232231,8 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem A11A10A

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.