Kód motoru

Motor 286S2

Kompletní recenze motoru 286S2: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 142 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA
Palivo
142 kW
Výkon (193 k)
~2 793 cm³
Objem
9,4 l/100 km
Ø spotřeba
221 g/km
Ø CO₂
237 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 2· Ø hmotnost 1 479 kg· Produkce 1998-2003· Ø stáří provozovaných vozidel 26,8 roku (medián 27 let)· Pořadí popularity #2876
Evidováno
338
V provozu
257
Způsobilost na STK
92,4 %
STK kontrol
1 641

Způsobilé na 30 dnů 6,9 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 7,6 % bez plné způsobilosti, z 1 641 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

286S2 je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 338 vozidel s tímto kódem - pouze u značky BMW.

Jedná se o benzinový šestiválec o objemu 2 793 cm³ a výkonu 142 kW (193 HP). Vyráběl se v letech 1998–2003.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let1 kontrola · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let40 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 13+ let94,3 %2 160 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km14 kontrol · na podíl je to málo
100 000–200 000 km94,6 %388 kontrol
200 000–300 000 km94,2 %1 338 kontrol
Nad 300 000 km94,0 %452 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 1 641 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 92,4 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení52× (19,9 %)
Brzdové zařízení45× (17,2 %)
Identifikace vozidla45× (17,2 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav36× (13,8 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku33× (12,6 %)

Na co se u tohoto motoru zaměřit

Závady, které technici u motoru 286S2 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

ZávadaČastěji
Netěsnost posilovače řízeníŘízení · kód 2.1.5.1.1A1,53×
Netěsnost nápravyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1A1,5×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 677 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,0 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor 286S2

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
20×
B
Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.
Obtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1
9×
B
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
6×

Vozidla s motorem 286S2

Značka a modelPočet
BMW 328 I80
BMW 328i64
BMW 328 Ci55
BMW Z326
BMW 328ci22
BMW 32815
BMW Z3 Coupe9
BMW Bmw 328 Ci8
BMW 728i6
BMW 528 I5
BMW 346c4
BMW Bmw Z34
BMW 3er Reihe3
BMW Bmw 328 I3
BMW 328 I Touring2

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru 286S2 podle modelu.

Značka a modelSTK
BMW 328 I94,2 %
BMW 328 CI89,1 %
BMW 328i91,2 %
BMW Z392,9 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód 286S2 nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • BMW 328 I (1998–2003): 80 kusů
  • BMW 328i (1998–2004): 64 kusů
  • BMW 328 CI (1999–2020): 55 kusů
  • BMW Z3 (1997–2000): 26 kusů
  • BMW 328ci (1999–2000): 22 kusů

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 109 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 1999 (59 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 229 vozidel s tímto motorem.

1999
1996 (1)2020 (1)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj54 vozidel
Hlavní město Praha37 vozidel
Jihomoravský kraj37 vozidel
Moravskoslezský kraj35 vozidel
Plzeňský kraj28 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem 286S2 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod198 706 km
  • medián243 490 km
  • čtvrtina prohlídek nad285 637 km

Z 6 467 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
199959100,0 %
20002696,2 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem 286S2

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.