Kód motoru

Motor 256S4

Kompletní recenze motoru 256S4: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 125 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA
Palivo
125 kW
Výkon (170 k)
~2 494 cm³
Objem
9,2 l/100 km
Ø spotřeba
220 g/km
Ø CO₂
230 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 2· Ø hmotnost 1 470 kg· Produkce 1998-2000· Ø stáří provozovaných vozidel 26,6 roku (medián 27 let)· Pořadí popularity #2740
Evidováno
376
V provozu
278
Způsobilost na STK
91,1 %
STK kontrol
2 098

Způsobilé na 30 dnů 8,0 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 8,7 % bez plné způsobilosti, z 2 098 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,4 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

256S4 je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 376 vozidel s tímto kódem - pouze u značky BMW.

Jedná se o benzinový čtyřválec o objemu 2 494 cm³ a výkonu 125 kW (170 HP). Vyráběl se v letech 1998–2000.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let2 kontroly · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let10 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let73 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 13+ let92,7 %2 557 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km27 kontrol · na podíl je to málo
100 000–200 000 km93,7 %479 kontrol
200 000–300 000 km92,7 %1 646 kontrol
Nad 300 000 km91,9 %482 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 2 098 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 91,1 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK je podprůměrná - zpravidla to souvisí s vyšším stářím vozidel s tímto kódem.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení82× (19,9 %)
Brzdové zařízení73× (17,7 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav63× (15,3 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku56× (13,6 %)
Identifikace vozidla52× (12,6 %)

Na co se u tohoto motoru zaměřit

Závady, které technici u motoru 256S4 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

ZávadaČastěji
Netěsnost posilovače řízeníŘízení · kód 2.1.5.1.1A1,99×
Netěsnost nápravyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1A1,86×
Vnější poškození lanovodůBrzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1A1,46×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 739 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,7 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P03408×P16227×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor 256S4

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
35×
B
Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.
Obtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1
17×
B
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
10×

Vozidla s motorem 256S4

Značka a modelPočet
BMW 323 I101
BMW 323 Ci100
BMW 323i58
BMW 323ci33
BMW 32325
BMW 3er Reihe8
BMW 523i8
BMW Bmw 323 Ci8
BMW 523 I6
BMW 318 Ci - 2.32
BMW 346l2
BMW 5232
BMW 5er Reihe2
BMW Bmw 323 I2
BMW 3 Er Reihe1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru 256S4 podle modelu.

Značka a modelSTK
BMW 323 I90,8 %
BMW 323 CI89,8 %
BMW 323i91,6 %
BMW 32392,9 %
BMW 323ci92,9 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód 256S4 nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • BMW 323 I (1998–2000): 101 kusů
  • BMW 323 CI (1999–2000): 100 kusů
  • BMW 323i (1998–2000): 58 kusů
  • BMW 323ci (1999–2000): 33 kusů
  • BMW 323 (1998–2001): 25 kusů

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 135 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2000 (65 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 241 vozidel s tímto motorem.

2000
1998 (15)2001 (3)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj55 vozidel
Jihomoravský kraj40 vozidel
Moravskoslezský kraj39 vozidel
Plzeňský kraj39 vozidel
Hlavní město Praha38 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem 256S4 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod198 095 km
  • medián241 702 km
  • čtvrtina prohlídek nad284 067 km

Z 7 112 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
199952100,0 %
20006593,8 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem 256S4

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.