Husqvarna

motocykly v ČR

V evidenci od ročníku 1985 po ročník 2026 (z ročníku 1985 eviduje 4 vozidla).

Evidováno
5 699
V provozu
4 550
Způsobilost na STK
93,3 %
Ø stáří
18,3 roku

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 25 672 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Nejčastější typy Husqvarny

Seřazeno podle počtu vozidel v evidenci, který ukazuje i číslo v rohu karty.

HUSQVARNA FE 350

396
V provozu378
Ročníky2015–2025

610

301
V provozu115
Ročníky1995–2001

TE 450

299
V provozu220
Ročníky2004–2010

TE

276
V provozu198
Ročníky1998–2001

HUSQVARNA 701 ENDURO

236
V provozu232
Ročníky2017–2025

HUSQVARNA 701 SUPERMOTO

215
V provozu210
Ročníky2017–2024

HUSQVARNA FE 450

187
V provozu176
Ročníky2014–2024

HUSQVARNA TE 300

173
V provozu154
Ročníky2015–2026

410 TE

164
V provozu90
Ročníky1998–2001

HUSQVARNA SVARTPILEN 401

158
V provozu153
Ročníky2018–2025

HUSQVARNA TE 300I

153
V provozu143
Ročníky2018–2024

TE 250

146
V provozu118
Ročníky2004–2012

HUSQVARNA FE 250

140
V provozu125
Ročníky2015–2024

WR

128
V provozu69
Ročníky1995–2002

TE 510

126
V provozu95
Ročníky2005–2009

SM 610

109
V provozu91
Ročníky2000–2008

HUSQVARNA 901 Norden

90
V provozu89
Ročníky2021–2024

410

88
V provozu48
Ročníky1996–1999

610 TE

81
V provozu28
Ročníky1992–2000

SM 610 E

77
V provozu62
Ročníky1999–2003

Typ uvádíme tak, jak ho zapsal registr, takže se jeden typ může objevit víckrát. U ročníků vynecháváme nejnižší a nejvyšší desetinu zápisů: u historických vozidel je rok výroby často zapsaný chybně.

Podle objemu motoru

  • 251 až 500 cm32 308 · 40,5 %
    z toho v provozu 1 887
  • 501 až 800 cm32 059 · 36,1 %
    z toho v provozu 1 575
  • 126 až 250 cm3582 · 10,2 %
    z toho v provozu 462
  • 51 až 125 cm3525 · 9,2 %
    z toho v provozu 413
  • nad 800 cm3223 · 3,9 %
    z toho v provozu 211
  • do 50 cm32 · 0,0 %
    z toho v provozu 2

Původ vozidel

28,8 %
z dovozu (1 641 vozidel)
79,8 %
evidovaných kusů zůstává v provozu

Do této sekce patří celá kategorie L: mopedy, motocykly, tříkolky a čtyřkolky. Motocykly mají vlastní intervaly technických prohlídek, takže jejich výsledky nejsou srovnatelné s osobními automobily.

Kupujete motorku?

Proklepněte si historii konkrétního stroje podle VIN: záznamy technických prohlídek, počet majitelů a stav tachometru, pokud je v evidenci zapsaný.