Harley-Davidson

motocykly v ČR

V evidenci od ročníku 1928 po ročník 2026 (z ročníku 1928 eviduje 2 vozidla).

Evidováno
13 846
V provozu
12 848
Způsobilost na STK
95,9 %
Ø stáří
15,6 roku

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 50 691 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Nejčastější typy Harley-Davidsonu

Seřazeno podle počtu vozidel v evidenci, který ukazuje i číslo v rohu karty.

FLHX STREET GLIDE

261
V provozu233
Ročníky2007–2023

RA1250S

255
V provozu251
Ročníky2021–2024

VRSCDX NIGHT ROD SPECIAL

235
V provozu202
Ročníky2008–2016

FXFBS

234
V provozu225
Ročníky2018–2023

XL 883N IRON

233
V provozu218
Ročníky2010–2014

FLSB

230
V provozu226
Ročníky2018–2023

XL883N

181
V provozu172
Ročníky2016–2021

FLHTK

174
V provozu166
Ročníky2016–2023

FLSTF FAT BOY

168
V provozu150
Ročníky2001–2012

FLHRC ROAD KING CLASSIC

161
V provozu144
Ročníky2007–2014

FXDWG DYNA WIDE GLIDE

150
V provozu142
Ročníky2002–2012

XL1200X FORTY EIGHT

145
V provozu135
Ročníky2010–2015

RH1250S

144
V provozu142
Ročníky2021–2023

FXDF DYNA FAT BOB

142
V provozu131
Ročníky2008–2012

FXBRS

137
V provozu132
Ročníky2018–2023

XL1200X

135
V provozu127
Ročníky2013–2020

FXDB DYNA STREET BOB

125
V provozu114
Ročníky2007–2012

FLHXS

114
V provozu105
Ročníky2017–2023

FLHR ROAD KING

113
V provozu99
Ročníky2001–2011

FXSB 103 BREAKOUT

105
V provozu97
Ročníky -

Typ uvádíme tak, jak ho zapsal registr, takže se jeden typ může objevit víckrát. U ročníků vynecháváme nejnižší a nejvyšší desetinu zápisů: u historických vozidel je rok výroby často zapsaný chybně.

Podle objemu motoru

  • nad 800 cm313 447 · 97,1 %
    z toho v provozu 12 471
  • 501 až 800 cm3363 · 2,6 %
    z toho v provozu 346
  • Objem není v datech uveden17 · 0,1 %
    z toho v provozu 14
  • 251 až 500 cm314 · 0,1 %
    z toho v provozu 12
  • 126 až 250 cm34 · 0,0 %
    z toho v provozu 4
  • 51 až 125 cm31 · 0,0 %
    z toho v provozu 1

Původ vozidel

46,9 %
z dovozu (6 496 vozidel)
92,8 %
evidovaných kusů zůstává v provozu

Do této sekce patří celá kategorie L: mopedy, motocykly, tříkolky a čtyřkolky. Motocykly mají vlastní intervaly technických prohlídek, takže jejich výsledky nejsou srovnatelné s osobními automobily.

Kupujete motorku?

Proklepněte si historii konkrétního stroje podle VIN: záznamy technických prohlídek, počet majitelů a stav tachometru, pokud je v evidenci zapsaný.