Cfmoto

motocykly v ČR

V evidenci od ročníku 2006 po ročník 2026 (z ročníku 2006 eviduje 2 vozidla).

Evidováno
23 482
V provozu
23 048
Způsobilost na STK
99,0 %
Ø stáří
6,7 roku

Způsobilé na 30 dnů 0,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti, z 43 477 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Nejčastější typy Cfmota

Seřazeno podle počtu vozidel v evidenci, který ukazuje i číslo v rohu karty.

CFORCE520L

3 090
V provozu3 061
Ročníky2018–2025

CFORCE 625 Touring

2 077
V provozu2 064
Ročníky2021–2026

CFORCE 1000

1 667
V provozu1 650
Ročníky2020–2024

CFORCE 850XC

1 593
V provozu1 576
Ročníky2018–2024

800MT

1 423
V provozu1 414
Ročníky2022–2025

450MT

1 248
V provozu1 243
Ročníky2024–2026

CFORCE450L

1 037
V provozu1 020
Ročníky2016–2021

GLADIATOR X8

766
V provozu732
Ročníky2012–2016

CFORCE450S

722
V provozu700
Ročníky2016–2021

CFORCE520S

712
V provozu703
Ročníky2016–2022

700MT

644
V provozu642
Ročníky2023–2026

CFORCE 1000 TOURING

605
V provozu604
Ročníky2025–2026

650MT

570
V provozu561
Ročníky2019–2024

CFORCE 850 TOURING

433
V provozu433
Ročníky2025–2026

450CL-C

411
V provozu410
Ročníky2024–2026

300NK

358
V provozu354
Ročníky2020–2025

CFORCE550

340
V provozu335
Ročníky2015–2019

X5-A GLADIATOR

275
V provozu248
Ročníky2009–2012

CFORCE 820LE

274
V provozu263
Ročníky2017–2019

125NK

271
V provozu271
Ročníky2025–2026

Typ uvádíme tak, jak ho zapsal registr, takže se jeden typ může objevit víckrát. U ročníků vynecháváme nejnižší a nejvyšší desetinu zápisů: u historických vozidel je rok výroby často zapsaný chybně.

Podle objemu motoru

  • 501 až 800 cm310 670 · 45,4 %
    z toho v provozu 10 461
  • 251 až 500 cm39 734 · 41,5 %
    z toho v provozu 9 555
  • nad 800 cm32 496 · 10,6 %
    z toho v provozu 2 478
  • 126 až 250 cm3285 · 1,2 %
    z toho v provozu 257
  • 51 až 125 cm3275 · 1,2 %
    z toho v provozu 275
  • Objem není v datech uveden22 · 0,1 %
    z toho v provozu 22

Původ vozidel

0,5 %
z dovozu (127 vozidel)
98,2 %
evidovaných kusů zůstává v provozu

Do této sekce patří celá kategorie L: mopedy, motocykly, tříkolky a čtyřkolky. Motocykly mají vlastní intervaly technických prohlídek, takže jejich výsledky nejsou srovnatelné s osobními automobily.

Kupujete motorku?

Proklepněte si historii konkrétního stroje podle VIN: záznamy technických prohlídek, počet majitelů a stav tachometru, pokud je v evidenci zapsaný.